Půjčky až 7000 Kč

na až 3 měsíce

3 důležité věci, které udělat, než skončí léto

3 důležité věci, které udělat, než skončí léto

Do konce letní sezóny zbývají 2 týdny… a to znamená, že pořád ještě máte čas udělat si ji nezapomenutelnou a začít s přípravami na podzim. Jestli nemáte ani tušení, kde začít, vypsali jsme pro Vás tři nejdůležitější věci, které je před koncem léta potřeba stihnout.

Vzít si dovolenou – symbolem léta jsou pláže, bazény, koktejly a dlouhé noci. Popřemýšlejte o pár dnech volna a užijte si poslední teplé a slunečné chvíle, pokud Vám to ještě nevyšlo. Každý chce novou pracovní sezónu začít se spoustou energie a čistou hlavou, není to tak? Srpen je skvělé období na návštěvu mnoha zemí kvůli tomu, že všude není takové horko a rušno jako v červnu a v červenci.

Uspořádat letní párty – a proč taky ne? Je ideální čas na to sebrat rodinu a přátele, zašít se někde na střeše, v parku nebo třeba na dvorku a užít si krásný teplý večer se sledováním západu slunce.

Připravit se na návrat do školy – brzy začne rušné období, takže je dobré nakoupit vše předem a využít tak výhodnějších cen. Ať už jde o nákup učebnic, nového kola nebo oblečení pro Vašeho školáka, výdaje se mohou vyšplhat vysoko.

Pokud už některé z uvedených věcí děláte, ale nemůžete si dovolit všechny dokončit, Creditstar Vám vždycky může pomoci. Naše půjčky mohou pokrýt jakékoli události ve Vašem životě, ať je to dovolená, letní oslava nebo všechny výdaje na přípravu dětí do nového školního roku. Stačí vyplnit rychlou žádost na našich stránkách, a když bude schválena, tak počkat, až peníze zakrátko dorazí na váš účet.

Sledujte pravidelně náš blog, který Vám poskytne další finanční tipy, a každý týden získáte také rady, které Vám pomohou se správou stavu financí.

Zpět >