Půjčky až 7000 Kč

na až 3 měsíce

3 levné aktivity na podzim

3 levné aktivity na podzim

Teď, když skončily tři měsíce horkého a zábavného léta a podzim se pomalu blíží, možná by Vás zajímalo, jaké levné činnosti si můžete tuto sezónu užít. Naštěstí existuje spousta způsobů, jak si užít podzim, aniž byste zůstali bez peněz, a my se podělíme o tři nejlepší věci, které musíte vyzkoušet:

Uspořádejte si podzimní fotografování, protože podzim je jedno z nejkrásnějších období s červenými a oranžovými listy v pozadí. Najděte nejbližší park nebo využijte něčí zahradu, oblékněte si své nejlepší podzimní oblečení a bavte se při focení s přáteli. Získáte nové fotky, které můžete použít na Vašich sociálních médiích a dny plné dobrých vzpomínek.

Horká čokoláda. Když přemýšlíte o podzimu a ponurém počasí, může Vás napadnout zahřát se a zachumlat při pití horké čokolády. Kavárny a restaurace se v současné době pokoušejí najít nové a jedinečné recepty pro tento nápoj a účtovat za ně vyšší ceny. Můžete k sobě pozvat přátele, vyzkoušet společně vytvořit nějaké recepty, pít horkou čokoládu a prohodit pár slov v útulném prostředí, aniž byste utratili svůj rozpočet v kavárnách.

Sledujte strašidelné filmy. Jak je podzim spojen s Halloweenem, můžete strávit útulné večery doma při sledování nejlepších strašidelných filmů všech dob zdarma. Není třeba chodit do kina, protože vstupenky jsou dnes drahé, ale vždy můžete říct svým přátelům, aby přinesli nějaké občerstvení, online si půjčit film za nízkou cenu a užít si stráveného času.

Jak můžete vidět, existuje mnoho dalších způsobů, jak si tuto sezónu užít naplno, stačí využít Vaši představivost a kreativitu. Pokud však máte na podzim větší plány a potřebujete pomoc s rychlými penězi až do výše 19000 Kč, můžete vždy získat podporu navíc od společnosti Creditstar.

Zpět >