Půjčky až 7000 Kč

na až 3 měsíce

3 nejčastější důvody k využití úvěrů

3 nejčastější důvody k využití úvěrů

Často se může stát, že zažijete nečekanou událost nebo dobrou příležitost a možná budete potřebovat pomoc ve formě úvěru. Vždy existuje možnost počkat a ušetřit peníze na konkrétní cíl, ale zároveň je to časově náročné. Může trvat několik let, než našetříte částku, kterou potřebujete. Úvěry od společnosti Creditstar přijdou vhod, když jste zrovna ve spěchu.

Úvěry na rekonstrukci

Pokud potřebujete peníze navíc na opravu nebo rekonstrukci vašeho domova, možná se budete muset obrátit na úvěry, díky kterým si budete moci naplánovat vaše výdaje – počáteční náklady na opravu se mohou zvýšit a poslední věc, kterou byste chtěli, je zastavit opravy nebo čekat na lepší chvíli, pokud zrovna nemáte k dispozici dostatek prostředků. Pokud vaše opravy domu čekají už dlouhou dobu, protože jste neměli příležitost našetřit dostatek peněz, podívejte se na úvěrové možnosti od společnosti Creditstar.
Úvěry jsou jednoduchým, rychlým a pohodlným způsobem financování a dokončení projektů, o kterých už dlouho sníte – opravy koupelny nebo střechy, elektrické a instalatérské práce, které často nemohou být oddalovány.

Úvěry na svatby

Pokud nadešel čas, kdy již plánujete svatbu, může se stát, že nemáte dostatek peněz, které potřebujete k tomu, abyste z tohoto jedinečného dne získali jen to nejlepší. Rychlá a praktická úvěrová řešení vám pomohou, pokud jste zapomněli započítat všechny potřebné náklady – možná jste zapomněli naplánovat rozpočet na všechny dekorace, akutní výdaje na jídlo nebo nápoje, nebo vás možná zajímají úvěry k příležitosti líbánek?
Úvěry od společnosti Creditstar nabízejí skvělý způsob, jak splnit vaše sny a bez starostí udělat z obyčejného dne den výjimečný.

Úvěry na náklady spojené s automobilem

Přemýšlíte už dlouho o nákupu nového auta kvůli vašemu životnímu stylu, který jej vyžaduje? Pokud už máte dost veřejné dopravy, bylo by pro vás pohodlnou možností prozkoumat úvěry, které nabízí společnost Creditstar.
Nákup automobilu vám přináší flexibilitu a například vám nabízí příležitost vybrat si práci, která je pro vás výhodnější nebo zábavnější, a tak vám pomůže splácet úvěry.

Proč je dobré podívat se na úvěrové nabídky společnosti Creditstar?
● CreditStar nabízí individuální řešení úvěrů. Na žádosti reagujeme rychle a rozhodujeme se po pečlivém zvážení, zda si úvěr můžete dovolit.
● Úvěry společnosti Creditstar nabízejí flexibilní možnosti splácení.
● Otevření účtu a žádost o úvěr je zcela zdarma.

Jak podat žádost

Žádosti o úvěry jsou jednoduché a rychlé. Chcete-li požádat o úvěr, vyberte požadovanou částku a termín, který vám nejvíce vyhovuje, a pokračujte v žádosti. Jeden ze zástupců naší přátelské zákaznické služby vás kontaktuje ohledně potvrzení všech podrobností. Rozhodnutí o poskytnutí půjčky pro vás bude přichystáno co nejdříve, nejpozději však do 1 dne. V případě kladného rozhodnutí vám bude poskytnut úvěr, uzavřeme smlouvu a dohodneme se na termínu splátek.

Zpět >