Půjčky až 7000 Kč

na až 3 měsíce

5 vánočních dárků, které skoro nic nestojí

5 vánočních dárků, které skoro nic nestojí

Vánoce jsou za rohem a možná už začínáte mít trochu strach z toho, jaký dopad budou mít na Vaši peněženku. Nebojte se, máme několik jednoduchých tipů na zábavné vánoční dárky za přijatelné ceny. Stačí jen trocha trpělivosti, tvořivosti a ochoty trochu si pohrát. Tady je několik způsobů, jak snadno vytvořit osobní, překvapující vánoční dárky za méně než 300 Kč!

Vánoční dárek pro děti (nebo dospělé s duší dítěte)

Pro děti je nejdůležitější společný čas s Vámi, tak proč nenaplánovat celý den plný zábavných (a bezplatných) aktivit, které si všichni užijete? Jako vánoční dárek můžete například vytvořit mapu pokladu. Nakreslete ji na starý papír a trochu opalte okraje, aby vypadala jako správná mapa k pokladu. Určete den, kdy se všichni převléknete za piráty, prozkoumáte mapu a vydáte se na společné dobrodružství. Možná Vás dovede k nějakému úkolu, který budete muset vykonat, nebo vás budou čekat hádanky, jejichž zodpovězením získáte další stopu. Povolte uzdu svojí fantazii a obdarujte své děti pokladem, který vás nezruinuje. Může to být cokoliv, třeba seznam ingrediencí pro dort, který upečete další den. Nezáleží na ceně samotné, důležité je, že strávíte čas spolu.

Vánoční dárek pro osobu, která má ráda dekorace interiéru

YouTube je nejlepším přítelem, pokud jde o inspiraci, jak vyzdobit Váš domov. K dispozici máte miliony videí s jednoduchými tipy na dekorace, podle kterých můžete postupovat i bez zvláštních dovedností. Například byste si mohli koupit pár levných světelných proužků a vložit je do skleněných džbánků, případně můžete pár krabiček na vejce přeměnit v pěkné květiny jako dekorace světelných zdrojů. Na jednotlivé proužky můžete připojit pěkné fotky a vytvořit tak umělecké dílo. Skleněné nádoby můžete také použít k vyváření sněhových koulí nebo působivé malé imitace rostlinných zmenšenin. Jakmile necháte svojí představivosti volný průchod, neexistují žádné limity.

Vánoční dárek pro milovníka jídla

Znáte někoho, kdo opravdu miluje dobré jídlo? Pokud ano, uspokojte jejich chuť k jídlu. Pokud pro ně potřebujete vymyslet vánoční dárek za méně než 300 Kč, máme pro vás dva návrhy. Prvním z nich je, samozřejmě, lahodná domácí hostina. Nemusí být příliš drahá. Stačí se držet dobrých základních ingrediencí a sezónní zeleniny, tím nic nezkazíte. Druhým návrhem je koupit elegantní zápisník a vložit do něj obrázky oblíbených pokrmů a recepty. Může tak vzniknout velmi impozantní osobní dar – stejně jako zdroj inspirace a záminka pro spoustu hezkých večerů s hromadami vynikajícího jídla.

Vánoční dárek pro milovníka módy

Není třeba se trápit a kupovat drahé oblečení, abyste získali módní vánoční dárek. Jednoduše se podívejte do své skříně nebo si z druhé ruky kupte něco levného, co můžete poté změnit na mistrovské dílo. YouTube je opět tím správným místem, kde můžete získat inspiraci a tipy. Jednoduše hledejte DIY (do it yourself) a najdete spoustu chytrých nápadů na vánoční dárky pod 300 Kč. Můžete očekávat, že najdete módní tipy pro všechny úrovně dovedností. V mnoha případech dokonce ani nepotřebujete šicí stroj a budou vám stačit jen dobré nůžky, jehla a nit. Jak vynalézaví dokážete být? Například tam naleznete videa, díky kterým se naučíte proměnit staré tričko v tašku, nebo pár legín na tričko.

Vánoční dárek pro ty, kteří nepotřebují nic

Materiální věci jsou hezké, ale rozhodně nejsou v životě nejdůležitější. Nejen děti s Vámi chtějí trávit více času. Bez ohledu na to, komu na Vás záleží, čas je to nejlepší, co jim můžete nabídnout. Využijte toho co nejvíce! Naplánujte si piknik, příjemnou filmovou noc, dobrodružství na bruslení, nebo cokoliv jiného, co přinese radost všem, ale nemusí být nutně drahé. Nejdůležitější je, že budete trávit čas spolu a budete se bavit. Pokud máte mezi sebou intimnější vztah, možná by bylo vhodné něco romantického. Co třeba masáž nebo domácí lázně? Vytvořte hezkou dárkovou kartu, přidejte zajímavou fotografii, kterou jste sami pořídili, a dejte jí tak osobní nádech.

Zpět >