Půjčky až 7000 Kč

na až 3 měsíce

Jak vám může spotřebitelský úvěr usnadnit život? Existují tři důvody.

Jak vám může spotřebitelský úvěr usnadnit život? Existují tři důvody.

Co přesně je spotřebitelský úvěr? Spotřebitelský úvěr je určen pro lidi, kteří potřebují rychle a snadno získat peníze. Půjčí si tedy finanční obnos, který jim v případě nouze obvykle pomůže zaplatit určitou dražší věc nebo okamžitě reagovat na skvělou nabídku.

Spotřebitelský úvěr má obvykle delší dobu pro splácení a klient jej může splácet ve formě měsíčních splátek. Spotřebitelský úvěr je alternativou nákupu na splátky nebo kreditní karty. Půjčka se od bankovního úvěru liší také tím, že je rychlejší a pohodlnější alternativou.
Díky různým možnostem úvěrů, které nabízí společnost Creditstar, je půjčování financí snadné, rychlé a bez stresu.

Co to znamená pro naše zákazníky, kteří chtějí získat spotřebitelský úvěr? Spotřebitelský úvěr vám umožňuje dělat vše, díky čemu bude váš týden nebo měsíc trochu jednodušší – rychlá půjčka vám umožní zaplatit naléhavé výdaje zcela bez obav, a zároveň vám nabízí bezpečnost.

Spotřebitelský úvěr vám pomáhá platit účty

Nedostatek peněz na zaplacení účtů je příčinou stresu. Musíte splnit jisté měsíční závazky, ale hrozba, že tak nebudete moci učinit, je frustrující a trapná. Spotřebitelský úvěr vám dává možnost zaplatit faktury včas, aniž byste se museli starat o dodatečné poplatky. Naše půjčky pomáhají zákazníkům v celé Evropě už více než deset let.

Máte svoji práci a pravidelné příjmy a je pochopitelné, že vám občas dojdou peníze a nejste schopni zaplatit všechny své účty a zároveň si odložit peníze na každodenní výdaje. CreditStar vám poskytuje flexibilní a pohodlnou příležitost získat další peníze bez opuštění vašeho domova.

Spotřebitelský úvěr je rychlý a bezpečný

Získání online půjčky netrvá dlouho – peníze se na účtu zákazníka objeví většinou během několika hodin. Formulář můžete vyplnit online nebo na mobilním telefonu – žádost o půjčku trvá méně než 10 minut. Spotřebitelský úvěr se liší od bankovního nebo majetkového úvěru tím, že nevyžaduje zajištění. Zákazník může také využít spotřebitelský úvěr podle svého přání a nemusí nikde stanovovat jeho účel.
Úvěr nemusí být vhodný k nákupu automobilu nebo domu, protože úrok z úvěru je obvykle vyšší než je úroková sazba např. úvěru na nemovitost. Nicméně výhodou spotřebitelského úvěru je, že jsou jeho úroky obvykle nižší než úroky mikro půjčky.

Spotřebitelský úvěr je určen pro vaše potřeby

Bez ohledu na výši vašich spotřebních výdajů je spotřebitelský úvěr nabízený společností Creditstar vhodný k jejich zaplacení. Měli byste přemýšlet předem a požádat o spotřebitelskou půjčku na větší nákupy. Například můžete potřebovat větší částku na zaplacení nábytku nebo domácích spotřebičů. Tento úvěr může být také použit na pokrytí všech druhů neočekávaných výdajů, jako jsou lékařské faktury, cestovní náklady nebo renovace.

Společnost Creditstart nabízí spotřebitelské úvěry do výše 19 000 Kč po dobu až 3 měsíce.

Jaké jsou výhody spotřebitelského úvěru společnosti Creditstar?

• O spotřebitelský úvěr můžete požádat online nebo z mobilního telefonu.
• Výše půjčky od 1000 do 19 000 Kč.
• Doba splatnosti do 3 měsíce.
• Rychlejší vyřízení žádostí opětovných zákazníků, online nebo pomocí mobilního telefonu.
• Pohodlí, přívětivost a rychlost

Žádosti přijímáme 24 hodin denně. Žádosti o půjčky jsou potvrzeny během jednoho dne. Přečtěte si podmínky a v případě potřeby je konzultujte s odborníkem předtím, než o půjčku požádáte.

Zpět >