Půjčky až 7000 Kč

na až 3 měsíce

Letní aktivity pro rodiny s omezeným rozpočtem

Letní aktivity pro rodiny s omezeným rozpočtem

Léto je o venkovních dobrodružstvích, hudbě a západech slunce. My chceme, aby si to naše děti opravdu užily. Nicméně se vždy objevuje otázka, jak zabavit celou rodinu, aniž bychom museli vykrást banku. Už nemusíte mít starosti, protože jsme sesbírali pár dobrých levných možností, jak udržet Vaše děti a peněženku šťastnou po celé léto.

Pozorujte na zahradě hvězdy. Pokud máte zahradu, přineste si na ni deku, osvěžující džusy a posaďte se, abyste pozorovali zajímavé hvězdy v galaxii. Aby byl večer ještě podmanivější, přineste poznámkový blok s obrázky nejjednodušších souhvězdí, které lze vidět, a nechte své děti, aby je všechny našly.

Pouštějte draka. Větrné dny nemohou být omluvou k sezení doma. Vemte své děti ven a naučte je, jak nechat kousek látky létat hodiny ve vzduchu. Draka si můžete koupit v obchodě nebo si vyrobit vlastního, což vám nabídne ještě více času pro strávení s rodinou.

Naplánujte fotografický lov. Vytvořte seznam položek, které vaše rodina může najít uvnitř i venku, například „žlutá květina“, „muž v červeném tričku“ atd. A kdo pořídí nejvíce fotek položek ze seznamu vyhrává! Tato hra vás zabaví tak dlouho, jak budete chtít.

Uspořádejte perfektní piknik. Dalším způsobem, jak si užít teplý víkend, je vzít všechny do nejbližšího parku s dekami, čerstvým ovocem, svačinou a nápoji. Také nezapomeňte vzít míče, hračky a vše, s čím by si děti mohly hrát v parku.

Existuje mnoho dalších nápadů na nízkonákladové letní aktivity, a vždy se můžete zeptat své rodiny a něco vymyslet. Pokud byste však chtěli strávit léto mimo město, ale nemáte dostatek peněz, můžete vždy požádat o extra pomoc od Creditstar. Poskytujeme krátkodobé půjčky na jakýkoliv typ dovolené, abychom Vám pomohli užít si bezstarostné léto.

Sledujte pravidelně náš blog, který Vám poskytne další finanční tipy, a každý týden získáte také rady, které Vám pomohou se správou stavu financí.

Zpět >