Půjčky až 7000 Kč

na až 3 měsíce

Nakupování na nový školní rok – jak ušetřit?

Nakupování na nový školní rok – jak ušetřit?

Návrat do školy může být stresující nejen pro děti, ale i pro rodiče, kteří musejí utrácet peníze za nákup knih, vybavení a oblečení. Doporučuje se začít s přípravami na školní rok s několika měsíčním předstihem, kdy jsou ceny některých položek příznivější. Nejlepší doba pro nákup levnějších školních potřeb je červen a červenec – v tuto dobu nejvíce obchodů spouští výprodeje s 70% až 80% slevami. Pokud jste však neměli šanci nakoupit dříve, ale stále potřebujete nakoupit za nižší ceny, pokračujte dále v čtení tohoto článku a získáte několik tipů, jak ušetřit.

Zaměřte se na největší položky: při psaní nákupního seznamu se zaměřte na hledání slev u nejdražších položek, jako jsou počítače, batohy a telefony. V porovnání s propiskami a sešity Vám největší a nejdražší předměty ušetří více peněz.

Sledujte své oblíbené obchody: zaregistrujte se pro zasílání newsletterů a upozornění z Vašeho oblíbeného obchodu, abyste měli přehled o současných nabídkách a výprodejích. A pokud obchod nabízí členskou kartu, zvažte její pořízení. Můžete získat speciální slevy na propagované položky a sbírat body za nákup.

Nakupujte z druhé ruky: věci jako knihy a dětská kola můžete zakoupit v bazaru. Jejich doba upotřebení je totiž krátká a nevyžadují tak velkou investici.

Držte se seznamu: nakupování školních potřeb pro Vaše děti může být zábava, ale zároveň může nepříjemně odlehčit Vaši peněženku, protože je těžké říkat dětem na jejich prosby ne. Nezapomeňte však nakupovat pouze věci z nákupního seznamu a vysvětlit dětem, že postupování podle seznamu je důležité pro celou rodinu a její rozpočet.

Zúčastněte se naší kampaně a získejte iPad, Xbox a další ceny: ve společnosti Creditstar chápeme, jak těžké mohou pro rodiny být přípravy na nový školní rok, takže nabízíme speciální půjčky až do 19000 Kč, abychom vám pomohli pokrýt veškeré náklady. Navíc každý týden losujeme výherce o úžasné ceny, jako je například Xbox, iPady, sluchátka a spousta dalších položek pro Vás i Vaše děti. Více informací o nabídce a účasti v této úžasné kampani se dozvíte zde.

Sledujte pravidelně náš blog, který Vám poskytne další finanční tipy, a každý týden získáte také rady, které Vám pomohou se správou stavu financí.

Zpět >