Půjčky až 7000 Kč

na až 3 měsíce

Přelomové knihy o financích, které Vám změní život

Přelomové knihy o financích, které Vám změní život

Objem informací, když se chcete naučit základy finančních investic nebo správně vyvažovat svůj rozpočet, může být ohromný. Zkuste navštívit jakékoli knihkupectví a najdete stovky knih, které Vám slíbí, že vás naučí vše o penězích, ale většina z nich je jen ztrátou času. Abychom Vám pomohli ve studiu té nejlepší finanční praxe, zúžili jsme Vám seznam na pár nejlepších klasických knih, které poučují čtenáře, jak se stát bohatými:

Bohatý táta, chudý táta: jedna z největších klasik, když se chcete naučit zvládat své osobní finance. Autor Robert Kiyosaki v ní poukazuje na to, že tvrdá práce a vysoký výdělek nemusí vždy znamenat šťastný konec, neboť se společně s nimi musíte naučit moudře utrácet a změnit celý svůj přístup k penězům. Kiyosaki si stojí za tím, že klíčovým faktorem zbohatnutí – jak duševního, tak finančního – je trénink Vaší mysli. Já sám jsem tuto knihu četl několikrát a zcela změnila to, jak na peníze nahlížím.

Nejbohatší muž v Babylóně: další ze starých, ale klasických knih od George Claysona, který vypráví informativní příběhy o utrácení peněz a vysvětluje, jak si zajistit, že budou peníze pracovat pro Vás. George se také dělí o moudré příklady, jak si své peníze udržet, a o spoustu dalších užitečných rad. Tato kniha změní perspektivu, se kterou se díváte na finanční rozhodnutí a pozitivně ovlivní Vaše finanční návyky.

Inteligentní investor je moudrý dědeček všech existujících knih o investičních strategiích. Chcete-li se naučit, jak analyzovat potenciální investice, držet své emoce ohledně investic na uzdě a vytvořit si skeptický postoj k jakémukoli nadšení, které se týká akcií, určitě byste si tuto knihu měli přečíst. Autor zastává teorii, že bohatí lidé nejvíc vynikají v sebeovládání, protože investice nejsou o tom porazit co nejvíce lidí v jejich vlastní hře, ale o tom ovládat sám sebe ve své vlastní hře.

Začněte nyní, ukažte kázeň při čtení těchto doporučených knih a využijte vědomosti pro svou vlastní výhodu. A když se budete učit, jak zvládat svou vlastní finanční situaci, Creditstar Vám s ní může pomoci tím, že posoudí Vaši žádost o půjčku, a pokud vám bude půjčka schválena, můžete ji splatit v rámci velice flexibilní lhůty.

Sledujte náš blog i nadále a získávejte další finanční tipy a týdenní rady, které Vám pomohou ovládnout Váši finanční situaci.

Zpět >