Půjčky až 7000 Kč

na až 3 měsíce

Zase vám došly peníze? Zkuste těchto 5 aplikací pro plánování rozpočtu.

Zase vám došly peníze? Zkuste těchto 5 aplikací pro plánování rozpočtu.

Sledování vašich financí může být někdy obtížné. Je možné, že po skončení období svátků budete potřebovat pomoc s plánováním rozpočtu a analýzou vašich návyků na utrácení.
Pro spoustu lidí může být šetření peněz a rozumnější zacházení s penězi jedno z nejdůležitějších novoročních předsevzetí. Dali jsme dohromady seznam mobilních aplikací vhodných jak pro Android, tak pro iOS, které se opravdu hodí, pokud chcete v tomto roce ušetřit peníze a sledovat své výdaje.

Zde je seznam našich oblíbených aplikací, které vám pomohou mít přehled o vašich výdajích:

Wallet: velmi pěkná aplikace, která vám umožní vytvořit si účet zdarma, snadno spravovat všechny vaše výdaje a vytvářet si nové finanční cíle, jako je úspora na nové bydlení nebo splácení kreditní karty. Je k dispozici v mnoha jazycích, mezi které patří i čeština.

PocketGuard Budget App: tato aplikace vám pomůže mít přehled o toku vašich peněz, vašich měsíčních fakturách a také v činění moudrých nákupních rozhodnutí na základě získaných analýz.

You Need a Budget: jedná se o nejdu z nejpopulárnějších rozpočtových aplikací, protože také poskytuje rady a nabízí podporu s tím, jak se vypořádat s finančním stresem.

GoodBudget: tato aplikace je perfektní volbou pro páry, které spolu chtějí mít společný rozpočet.

Wally: tato aplikace pro sledování denních výdajů zobrazuje vaše výdaje v nádherných grafech.

Také si můžete vyfotit své účtenky a mít je tak po ruce v aplikaci.
Jak můžete vidět, zůstat v rozpočtu může být velmi snadné a můžete tak ušetřit nějaké peníze na nadcházející dovolenou nebo jiné důležité události ve vašem životě.Nicméně, pokud budete potřebovat finanční podporu a nějakou hotovost navíc, půjčku u společnosti Creditstar můžete splácet ve velmi flexibilním období.

Zpět >